Заслужені відзнаки

Відновлення та збереження лісів – важлива складова в сталому розвитку суспільства та навколишнього середовища. Якщо для лісівників це  щодення праця, то для більшості населення – щось далеке і водночас досить близьке. Адже кожен прагне помилуватися чи відпочити в лісових масивах, співпереживає їх втраті. Однак   більшість населення практично  не бере участі в створенні та вирощуванні лісів. А отже завданням працівників лісу є донесення інформації про ліс до широких верств населення, про особливості його вирощування, і насамперед роль людини, лісівника, у його сталому функціонуванні. Треба сказати, що працівники Новоушицького лісгоспу активно ведуть  просвітницьку роботу серед  учнів та студентів.

Вони організовують акції з посадки дерев, прибирання довкілля, розповсюджують агітаційні листівки, журнали, виставляють аншлаги на різні актуальні лісівничі теми та інше. Дана діяльність спрямована на залучення широких мас населення до проблем лісової галузі, еколого-культурного виховання. Звичайно, завжди приємно, коли твою працю помічають, виділяють серед інших. Тому приємно повідомити, що Інститут проблем виховання НАПН України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за сприяння Міністерства освіти і науки України відзначили головного лісничого ДП “Новоушицьке ЛГ”  О.О.Лукомського,  лісничого Струзького лісництва В.М.Бондара, керівника учнівського лісництва, вчителя біології Струзької ЗОШ I–III ступенів Л.Ф.Слободянюк  та загалом учнівське лісництво Струзької ЗОШ I–III грамотами за досягнуті результати в організації діяльності учнівських лісництв, участі юних лісівників у лісогосподарських роботах, досліджені й охороні природи рідного краю та з нагоди Міжнародного дня лісу.

Колективи ДП “Новоушицьке лісове господарство” та Струзької ЗОШ I–IIIвітають нагороджених із відзнакою.З нагоди вручення грамот в Струзькій ЗОШ I–III відбулася урочиста лінійка, на якій виступив О.О.Лукомський. Він вручив грамоти та передав до бібліотеки школи щойно видану книгу “Ліси Хмельниччини”, а також висловив щиру подяку учасникам шкільного лісництва за їхню активну освітньо-лісівничу діяльність.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*