ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПРИ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під керівництвом заступника голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації Олега Борикіна відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації. Разом з іншими участь у роботі комісії взяв працівник державної лісової охорони лісгоспу в.о. провідного інженера охорони та захисту лісу О.М. Мовчан.

         Обговорено два питання:

–         про реалізацію календарного плану проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення району у квітні-червні 2019 року;

     – про запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах.

         За результатами засідання  вирішено  провести додаткові заходи з посиленої імунізації проти кору населення за рекомендаціями МОЗ України.

         Також вирішено забезпечити виконання в повному обсязі “Плану дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, органів управління, сил та засобів територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту щодо запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах і оперативного реагування на них на території області у 2019 році”. У разі виникнення надзвичайних ситуацій в природних екосистемах, лісових масивах, пожеж торфовищ, сільгоспугідь забезпечити спецтехніку необхідною кількістю паливно-мастильних матеріалів для своєчасного реагування за рахунок лісо- та землекористувачів, а також за рахунок місцевого матеріального резерву.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.

фото 1 фото 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*