ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ОПЕРАТИВНОГО АДМІНІСТРАТИВНО – ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

На базі ДП «Кам”янець-Подільський лісгосп» відбулося засідання комісії оперативного адміністративно – громадського контролю з охорони праці четвертого рівня під головуванням  заступника начальника обласного управління лісового та мисливського господарства В.Г. Колесника.
Питанням охорони праці на підприємстві приділяється надзвичайно багато уваги . Про роботу колективу з питань охорони праці в 2016 році та першому півріччі поточного року інформували директор підприємства В. Л.Пустильний, інженер з охорони праці А.А.Сушарник. Також  виступили головний лісничий О.В.Шевчук,   лісничий Дунаєвецького лісництва В.А.Сікірко.
Робота комісії спрямована насамперед на вдосконалення та вирішення питань з охорони праці  й техніки безпеки. Завдяки комісії керівники виробничих підрозділів зможуть краще оцінити свою роботу та покращити охорону праці на підприємстві.
Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

1

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>