ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ОПЕРАТИВНОГО АДМІНІСТРАТИВНО – ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

На базі ДП «Славутський лісгосп» відбулося виїзне засідання комісії оперативного адміністративно – громадського контролю з охорони праці IV рівня під головуванням  заступника начальника обласного управління лісового та мисливського господарства В.Г. Колесника.

Про роботу колективу з питань охорони праці в 2016 році та першому кварталі  поточного року інформував директор підприємства В.В.Сапожнік.  Також  виступили головний лісничий Л.Д. Грубой, інженер охорони праці В.В.Гавура,  керівники нижніх складів Я.М. Німець  та А.А. Ніколюк.

Такі заходи спрямовані насамперед на вдосконалення та вирішення питань з охорони праці  й техніки безпеки. Дуже важливо керівникам виробничих підрозділів зробити для себе правильні висновки, які в майбутньому допоможуть вдосконалити та покращити охорону праці на підприємстві.

Прес-служба Славутського лісгоспу.

12  3

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>