Зашумить ліс біля Ревухи

 На пагорбах, що за селом Ревуха на Летичівщина земля непридатна для вирощування сільськогосподарських культур, бо надто круті схили для обробітку. Летичівька територіальна громада вирішила передати  цю ділянку під заліснення.

      Для завершення цьогорічної акції «Створюємо ліси разом», що проходить у рамках програми Президента «Зелена країна»,  було вибрано саме ці землі. Тепер вони  вже значаться, як 54 квартал, 1виділ  Козачанського лісництва ДП «Летичівський лісгосп».Того  дня на підготовленій площі закипіла робота з самого ранку. Адже заліснити потрібно було більше чотирьох гектарів на землі, де суцільна глина. Висаджено 13 665 саджанців дуба звичайного із закритою кореневою системою.  

    Усього ж за період акції «Створюємо ліси разом» лісівники  спільно з громадськістю  посадили майже 120 тисяч саджанців хвойних та листяних порід на площі понад 28 гектарів.  Крім того, виконуючи програму «Зелена країна», лісівники та громадськість доповнили декоративними саджанцями парки та сквери у Меджибожі, Ставниці, а також у Летичівському та Деражнянському ліцеях.

Пресслужба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*