Збережемо ліс від вогню разом!

Питання лісових пожеж є найболючішим для лісівників. Адже рукотворна лісова краса, виплекана поколіннями лісівників, вмить може перетворитися на попіл. На днях працівникам  ДП «Проскурівське лісове господарство» вдалось попередити лісову пожежу, яка розгорілась і насувалась на лісовий масив підприємства через зумисний підпал сухої трави. Завдяки злагодженій роботі державної лісової охорони, яка вчасно зреагувала, лиха вдалось уникнути.

Задля охорони лісових масивів від пожеж працівники лісового господарства постійно співпрацюють зі співробітниками ГУ МНС, УМВС та ДСНС в області. Така співпраця дає можливість проводити продуктивну роботу по виявленню фактів порушень та самих лісопорушників. В ході рейдів фіксуються факти порушень, проводяться бесіди з відпочивальниками про правила пожежної безпеки, наслідки лісових пожеж та щодо правил поводження у лісі.

ДП «Проскурівський лісгосп» нагадує громадянам про необхідність дотримання пожежної небезпеки в лісових масивах і на прилеглих до них територіях. Якщо ви не байдужі до долі зелених легенів планети, не випалюйте суху траву, не розводьте багать під час відпочинку на природі, намагайтесь не палити в лісі, не кидайте недопалків та сірників, скляної тари й не залишайте смітників після свого перебування в зелених зонах. А також будьте свідомими, якщо виявили загоряння в лісі. Про випадки пожеж просимо невідкладно повідомляти за номером 101. Пам’ятайте: пожежа в лісі – страшна біда! Адже за лічені години може згоріти все, що вирощувалося десятки років. Будьте обачними і відповідальними! Бережіть багатство, яке дарує нам природа.

Прес-служба ДП “Проскурівське ЛГ”

csm_2345_3d9caf5f40 23456-8a

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*