ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ НПП «МАЛЕ ПОЛІССЯ»

Відбулися збори трудового колективу Національного природного парку «Мале Полісся», участь у роботі яких взяв голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства  В.М. Лісовий.

Про роботу колективу установи за 2016 рік і плани на майбутнє прозвітував директор А.В. Сасюк. Профспілковий організатор О.В Комендовська проінформувала про діяльність профспілки та наголосила на тому, що всі угоди Колективного договору за 2016 рік виконані.

Головний економіст НПП «Мале Полісся» К.Б. Рибачок ознайомила присутніх із проектом Колективного договору на 2017-2018 рр.

В.М. Лісовий відзначив злагоджену роботу колективу, а також побажав працівникам і надалі докладати максимум зусиль для розбудови та процвітання Національного природного парку «Мале Полісся».

Роботу профспілкового організатора визнано відмінною. Колективний договір за 2016 рік виконано в повному обсязі. Проект  Колективного договору на 2017-2018 рр. схвалено. Кошторис профспілкової організації на 2017 р. затверджено. Підписати Колективний договір на 2017-2018 рр. доручили від роботодавця директору А.В. Сасюку та від трудового колективу профспілковому організатору О.В. Комендовській.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*