Збори трудового колективу Ізяславського лісгоспу

У ДП «Ізяславський лісгосп» відбулися загальні збори  трудового колективу. У їх роботі взяли участь перший заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Золотий, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий,  голова громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» В.А. Павлюк.

 

Обговорено  виконання умов колективного договору за 2019 рік, представлено проект колективного договору  на поточний рік.

Директор підприємства Петро  Курельчук детально проаналізував результати діяльності за минулий рік, зупинившись на виконанні основних лісівничо-економічних показників.  У 2019 році підприємство провело лісокультурні роботи на площі 164 га, в тому числі садіння лісу -120 га, висівання – 44 га, сприяння природному відновленню 15 га. В повному обсязі проведено догляд за лісовимикультурами наплощі 1068 га. Заготовлено 4894 кг лісового насіння.

Від усіх видів рубок заготовлено ліквідної деревини 81,8тис.м³. Реалізовано на внутрішній ринок – 67,2 тис. м³ліквідної деревини.

Значна увага приділялась охороні лісу від пожеж. У лісових масивах  створено 101 км мінералізованих смуг, проведено догляди за існуючими мінералізованими смугами та протипожежними розривами протяжністю 178 км. Постійно проводилась роз’яснювальна робота серед населення на пожежну тематику в районних та обласних засобах масової інформації.

У цеху переробки деревини перероблено 12332 м³  деревини. Випущено продукції переробки деревини на суму 19млн.127тис. грн.

В цілому по підприємству загальний обсяг реалізації продукції за рік склав 93 млн. 737  тис. грн.

 

За 2019 рік сплачено до бюджетів усіх рівнів 32млн. 727тис.грн., до Пенсійного фонду – 9млн. 191 тис.грн. Недоїмка до бюджету та пенсійного фонду – відсутня.Чистий прибуток  становив 982 тис.грн.

Адміністрацією та профспілковим комітетом  протягом дії колективного договору велика увага приділялась питанням оздоровлення дітей працюючих. Так, минулого року за рахунок коштів підприємства, профкому і частково батьківської доплати оздоровлено 34 дитини. Проводилася культурно-виховна й спортивно-оздоровча робота серед працівників підрозділів і членів їхніх сімей, організовувались походи на концерти.

 

Вшанували жінок-трудівниць і пенсіонерів підприємства привітанням зі святом 8 Березня, вітали пенсіонерів з нагоди професійного свята, ювілярів– працівників та ювілярів–пенсіонерів. Також виплачено винагороди  при одруженні, народженні дитини, на придбання палива пенсіонерам, матеріальні допомоги працівникам та пенсіонерам, інші виплати, передбачені колективним договором. На це торік витрачено понад 500 тис. грн.

 

Головний економіст підприємства Любов Аркадіївна Ліщук ознайомила делегатів зборів з проектом  колдоговору на 2020 рік.

 

Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Віталій  Лісовий відзначив високоефективну й стабільну роботу трудового колективу та побажав подальших успіхів у виконанні  завдань з відтворення, збереження та охорони лісу та його раціонального використання.

 

Підсумовуючи результати трудових зборів, роботу адміністрації та профспілкового комітету з виконання умов колективного договору за 2019 рік визнано задовільною та прийнято  колдоговір на 2020 рік.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

Збори2 Збори Збори 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*