Збори трудового колективу Ізяславського лісгоспу

У ДП «Ізяславський лісгосп» відбулися загальні збори  трудового колективу. У їх роботі взяли участь перший заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Золотий, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий,   голова Ізяславської райдержадміністрації Б.О. Яцков, голова громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» В.А. Павлюк.

На зборах обговорено питання виконання умов колективного договору за 2018 рік, представлено проект колективного договору  на поточний рік.

Директор підприємства П. І. Курельчук детально проаналізував результати діяльності за минулий рік, зупинившись на виконанні основних лісівничо-економічних показників. Торік підприємством проведено  лісовідновні роботи на площі 193 га. В повному обсязі проведено догляд за лісовими культурами на площі 1540 га. Заготовлено 10269 кг лісового насіння.

З метою профілактики лісових пожеж у 2018 році створено 140 кілометрів мінералізованих смуг та проведено 227 кілометрів доглядів вже за існуючими. Постійно велася роз’яснювальна робота серед населення на пожежну тематику в районних та обласних ЗМІ. Для оперативної боротьби з пожежами на підприємстві є потужний загін протипожежної техніки: трактор Т-150, облаштований цистерною  ємкістю 10 000 л води, що може заправляти пожежні автомобілі і гасити пожежу самостійно, 4 пожежні автомобілі та автомобіль Газ-53 ємкістю 5800 л, а також спеціальні плуги, ранцеві оприскувачі. Облаштовано пункти забору води. На трьох пожежних вежах встановлено системи відеоспостереження.

Проведено рубки догляду на площі 333 га, суцільні  санітарні рубки  на площі 15 га, санітарні вибіркові рубки – 969 га.  Від всіх видів рубок  заготовлено ліквідної деревини 91 792 кубометрів, в тому числі від рубок головного користування – 44 637 кубометрів. Реалізовано на внутрішній ринок 67,2 тис кубометрів ліквідної деревини, експортовано – 4,8 тис кубометрів.

У цеху переробки деревини перероблено 13 568 кубометрів деревини. Випущено продукції переробки деревини на суму 21 млн. 664 тис. грн. Загальний обсяг реалізації продукції  за рік склав 106 млн. 456 тис. грн. – на 9,6 млн. грн.  більше, ніж в 2017 році. Середньомісячна заробітна плата   штатного працівника склала 16 013 грн., що на 2270 грн. більше, ніж в 2017 році. Крім того, працівникам колективу проводились різні виплати та допомоги, передбачені колективним договором, в сумі понад 3 млн грн.  Стабільно виплачувалися премії та винагороди за вислугу років на загальну  суму 12 млн. 194 тис. грн., допомога  на харчування в сумі 2 млн. 715 тис. грн.

За 2018 рік  сплачено до бюджетів всіх рівнів 30 млн. 773 тис. грн., до Пенсійного фонду  – 11 млн 238 тис. грн., разом  – 42 млн  11 тис грн., що становить 39,5 % від загального обсягу реалізації. Чистий прибуток у звітному періоді становив 1 млн. 299 тис. грн.

Протягом 2017-2018 років збудовано 5,7 км та капітально відремонтовано 1,5 км лісових доріг в Михельському лісницві.

Велика увага у звітному році приділялася розвитку лісокультурної справи та впровадженню передових технологій для вирощування посадкового матеріалу для відтворення лісів. Придбано та встановлено комплекс сучасного обладнання для переробки шишок шпилькових порід, обробки насіння. На базовому розсаднику облаштовано 15 коробів, де весною висіяно насіння основних хвойних лісоутворюючих порід. Це дало змогу повною мірою забезпечити посадковим матеріалом підприємство, крім того  ще реалізувати його іншим споживачам. Частину посадматеріалу вже використано восени на лісовідновні роботи

Злагоджена та стабільна робота  всіх підрозділів дала змогу в повному обсязі виконати програму  лісогосподарської  та промислової діяльності, платити вчасно заробітну плата та податки.

Головне надбання підприємства  – це люди. Тому постійно проводяться заходи  на покращення умов працюючих, забезпечення їх всім необхідним для нормальної роботи та виконання поставлених завдань. Велика увага приділяється підвищенню технологічної та трудової дисципліни, дотриманню законодавства з охорони праці. На виконання комплексних заходів з охорони праці в 2018 році витрачено 317,8  тис. грн, що становить127,1 % до  запланованих витрат.

Адміністрація робила все для забезпечення виконання  виробничої програми та створення належних умов праці.

Голова профспілки ДП «Ізяславський лісгосп» В.І. Кравчук у  своєму звіті говорив про забезпечення зайнятості працівників, їх соціальний захист, право на працю та відпочинок та прозвітував  про результати  виконання колективної угоди, зауваживши, що вона  виконана повністю і без порушень. Для працівників  підприємства керівництвом створено комфортні умови для праці та відпочинку. Постійно проводяться заходи з підвищення рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, дотримання умов безпеки, гігієни праці. Всі працівники безкоштовно забезпечені спецодягом, взуттям та іншими засобами індивідуального захисту. Але незважаючи на високий рівень контролю за охороною праці на виробництві і підвищенням її рівня, все ж таки під час виконання робіт трапляються незначні порушення вимог охорони праці, що призводить до нещасних випадків.

Адміністрацією та профспілковим комітетом  протягом дії колективного договору велика увага приділялась питанням оздоровлення працюючих та їхніх дітей. Так, минулого року за рахунок коштів підприємства, профкому і частково батьківської доплати оздоровлено 36 дітей. У закладах санаторно-курортного лікування побував 1 працівник. Загалом на оздоровлення працівників та їхніх дітей протягом звітного періоду витрачено понад 2139,0 тис. грн. Проводилася культурно-виховна і спортивно-оздоровча робота серед працівників трудових колективів і членів їхніх сімей, організовувались походи на концерти.

Вшановували жінок – трудівниць і пенсіонерів підприємства з нагоди святкування 8 Березня, вітали всіх працівників з нагоди професійного свята, новорічних свят, ювілярів – працівників та ювілярів – пенсіонерів. Також виплачено винагороди  при одруженні, народженні дитини, на здешевлення палива працюючим, матеріальні допомоги працівникам та пенсіонерам та інші виплати, передбачені колективним договором. На це в 2018 році витрачено понад3млн. грн.

Головний економіст підприємства Л.А. Ліщук ознайомила делегатів зборів з проектом  колдоговору на 2019 рік. Після обговорення низки питань та заслухавши пропозиції працівників, бажаючих внести зміни до колективного договору,учасники зборів одноголосно підтримали заявлені пропозиції.

Окрім того, за визначну роль в організації матеріальної та моральної підтримки учасників антитерористичної операції, співпрацю із районною спілкою воїнів-учасників АТО, активну громадську позицію та любов до України голова ГО «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» В.А. Павлюк відзначив П.І. Курельчука грамотою та вручив прапор України.

Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий відзначив високоефективну й стабільну роботу трудового колективу та побажав подальших успіхів у виконанні  завдань з відтворення, збереження та охорони лісу та його раціонального використання.

Підсумовуючи роботу загальних трудових зборів, роботу адміністрації та профспілкового комітету з виконання умов колективного договору за 2018 рік визнано задовільною та прийнято  колдоговір на 2019 рік.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_0922 DSC_0929 DSC_0932 DSC_0934 DSC_0938 DSC_0943 DSC_0950 DSC_0955 DSC_0962 IMG_20190301_0001

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*