ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Підбито підсумки виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом ДП «Шепетівський лісгосп» за 2016 рік.

На колективні збори крім 95 делегатів цехових підрозділів прибули заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Колесник В.Г., голова галузевого обкому профспілки Лісовий В.М., голова Шепетівської районної ради Дзяворук П.Ф., директор ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюк В.М., голова первинної профспілкової організації Миронюк П.К.

Збори розпочав директор підприємства. Він зазначив, що досягнення  колективу вагомі. Безумовно, що успіху досягнуто завдяки наполегливій праці кожного структурного підрозділу лісгоспу і чіткій організації праці на всіх робочих місцях.  Торік всі планові завдання  виконано. Так, рубки формування й оздоровлення лісів та інші заходи  проведено на  площі 893 га; рубки догляду в молодняках – на площі 156 га. Відновлено 277 га зрубів, з них  179 – посадкою лісу, решта  залишено під природне поновлення цінних порід, зокрема сосни.

Миронюк П.К. наголосив на важливості профспілкових організацій в умовах зниження рівня життя. Незважаючи на складну економічну обстановку в державі, адміністрація та профспілковий комітет лісгоспу виконують свої зобов’язання з соціального  захисту працюючих.

Делегати від Полонського лісництва  – помічник лісничого Москва Р.М., лісничий Мальованського лісництва Туракевич С.М. розповіли про роботу своїх підрозділів і задовільно оцінили роботу профкому.

Володимир Григорович Колесник відзначив, що колектив ДП «Шепетівський лісгосп» у 2016 році працював стабільно і ритмічно,  впорався з усіма поставленими завданнями.

Віталій Митрофанович Лісовий подякував колективу підприємства за злагоджену роботу та високі здобутки.

Голова Шепетівської районної ради Петро Францович Дзяворук відзначив тісну та довготривалу співпрацю підприємства з районною радою і подякував за проведений виїзний день депутата.  Адже захід дав змогу краще зрозуміти проблеми, що виникають перед лісовим господарством сьогодні, а також побачити весь спектр лісових робіт.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

1 2 3 4 5 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*