Злагоджено, вміло

На території лісокомплексу ДП «Шепетівський лісгосп» відбулися спільні тактико-спеціальні навчання із залученням особового складу пожежної дружини лісгоспу, шепетівських рятувальників і бригади швидкої допомоги районної лікарні. Гасили умовну пожежу круглого лісу в штабелях на території лісокомплексу.
За тактичним задумом, внаслідок порушення протипожежного режиму на території лісокомплексу підприємства виникла пожежа круглого лісу в штабелях на площі 80 квадратних метрів. Після повідомлення про це на місце виїхала пожежна машина ДП «Шепетівський лісгосп» та пожежні розрахунки 21 державної пожежно-рятувальної частини.
Під час гасіння умовної пожежі відпрацьовано підвезення води пожежною машиною й трактором лісгоспу, перекачка води з цистерни трактора до пожежного автомобіля. В ході гасіння використано пожежні стволи з великою витратою води та лафетний ствол. Також була змодельована ситуація з потерпілим, який під час пожежі отримав перелом лівої руки та правої ноги.
Всі залучені служби під час гасіння умовної пожежі показали злагодженість, пожежа була швидко локалізована та ліквідована.
Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*