ЗМІ ПРО НАС

Газета і радіо про лісівників

 Хмельницька обласна газета «Подільські вісті» постійно висвітлює життя підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства. Чергова сторінка «Ліси Хмельниччини» вийшла 18 жовтня.

    Розповідається про новації підприємств у первинній переробці деревини, про осінні клопоти лісівників. Чимало місця на  газетній шпальті  відведено добрим справам лісівників у розбудові соціальної інфраструктури в Славуті та Ізяславі. Поміщено інформації про співпрацю вартових зелених шат з учнівськими лісництвами й школярами.

    Днями про боротьбу з браконьєрством у області та про особливості цьогорічного полювання на хутрових і копитних звірів розповідало обласне радіою. Виступав головний мисливствознавець області, заступник начальника відділу лісового та мисливського господарства Хмельницького ОУЛМГ Віталій Красов.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>