Знайомили громаду та школярів

Спекотна погода, що невдовзі встановиться на території краю, створить загрозу виникнення пожеж у лісах, бо відпочиваючі масово потягнуться на природу. На жаль, не всі громадяни дотримуються правил безпеки. Як наслідок – у лісах виникають пожежі, які здатні завдати великих та непоправних збитків природі й відповідно державі.

Тому в “ДП “Кам”янець-Подільський лісгосп” надзвичайно багато уваги приділяють захисту й охороні лісу від пожеж. Напередодні лісівники  Подільського лісництва продемонстрували готовність до пожежонебезпечного літнього сезону перед активістами села Подільське  та школярами Подільської ЗОШ 1-111 ступенів. Ознайомили з правилами поведінки в лісі  в  пожежонебезпечний період; продемонстрували, як локалізовувати та ліквідовувати вогнища первиними засобами пожежогасіння. А також показали роботу   пожежного автомобіля, пожежної вишки та телевізійної системи нагляду за лісовими насадженнями з вчасного виявлення  пожеж .

Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>