ЗНАЙОМСТВО З ХМЕЛЬНИЦЬКИМ ЛМГ

У свій перший робочий день на посаді начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко відвідав державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство».  Директор підприємства Ігор Бурковський ознайомив   з історією створення та основними показниками діяльності підприємства.

Потім відвідали Пархомівське лісництво, яке очолює лісничий Людмила Шевчук. Оглянули контору підрозділу й садибу, а на прилеглій території – рекреаційну зону, де розташований спортивно-оздоровчий комплекс урочища Переймська дача. Тут є поле для міні-футболу, волейбольний майданчик, гирьовий куточок,  альтанка з перголою.  Змонтовано гойдалки, а також  шахівницю  на підлозі. До речі, фігури шахів виконані з дерева в зріст  дворічної дитини. Зір милує дендропарк, який зібрав в собі колекцію декоративних рослин та екземпляри  рослин, занесених до Червоної книги .

Робоча поїздка включала в себе огляд лісових масивів та, зокрема, лісових культур різних років посадки, створених у держлісфонді й на землях, непридатних для  ведення сільськогосподарського виробництва. Завдяки новозбудованій лісовій дорозі протяжністю 3,4 км можна з легкістю та в будь-яку погоду доїхати до потрібного кварталу та виділу лісництва.

Поява цієї дороги дозволила лісівникам скоротити відстань вивезення лісопродукції з лісосік на нижній склад майже на 30 км. Вона дозволяє економити паливно-мастильні матеріали і зменшувати навантаження на габаритну лісовозну техніку. Це суттєво скоротило витрати підприємства на транспортування деревини. Втім, будівництво нової дороги стало важливою подією не лише для лісівників, а й для місцевих жителів. Відкриття нового шляху має ще й важливе соціальне значення, оскільки дозволяє суттєво скоротити відстань не тільки між населеними пунктами с. Ярославка та с. Пархомівці, а й між двома районами – Летичівським та Хмельницьким. Дорогою  підвозять дітей до Пархомівецької школи з с.Митківці та с. Ярославка.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*