Знову переможець обласних змагань Михайло Павлишак

Переможцем цьогорічного обласного  конкурсу- змагань вальників лісу, що проходив у Партизанському лісництві Славутського лісгоспу,    вже четверте поспіль став  Михайло Васильович Павлишак –  лісоруб шостого розряду Пархомівського лісництва ДП «Хмельницьке ЛМГ». Загалом перших місць на обласних змаганнях вальників лісу  у Михайловому арсеналі вже шість.

 

На підприємство він прийшов працювати  ще зовсім юним і свій  трудовий  шлях починав з лісоруба   третього розряду Пархомівського лісництва.

Його  трудолюбивість, наполегливість, витримка дали великі результати в праці. Вже за два роки, пройшовши навчання,  був переведений лісорубом шостого розряду. Ця професія для нього стала магічною. З кожним роком роботи він все більше вдосконалює свої знання, вміння та здібності.

Цього року знаменувало  перемогу жеребкування, Михайлові випав перший номер виступу. Майже всі етапи  він пройшов з кращими результатами. А за їх підсумками Михайло Павлишак став переможцем змагань. Та на цьому зупинятись Михайло не збирається і буде продовжувати відточувати свої знання та вміння, щоб показати їх на Всеукраїнському конкурсі вальників лісу.

Прес-служба Хмельницького  ЛМГ

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*