З ВІДКРИТТЯМ СЕЗОНУ, МИСЛИВЦІ!

Згідно з наказом «Про проведення полювання у мисливських угіддях ДП «ІІІепетівське лісове господарство» у мисливський сезон 2016-2017 років», виданого директором підприємства В.М.Сасюком відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», встановлено  терміни полювання та види птахів, що можна добувати.

Отже, полювати можна на норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок – білощокої та червоноволої), куликів (крім кулика-сороки, баранця великого, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків – морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців), лисуху, голубів (крім голуба-синяка) — з 16-ї години 6 серпня до 31 грудня 2016 року включно;

на гусей: сіру, білолобу велику, гуменника – з 16-ї години 6 серпня до 31 грудня 2016 року включно.

Забороняється полювання на гуску білолобу малу.

Під час полювання мисливець зобов’язаний проводити облік добутої ним дичини, який ведеться у ліцензії або відстрільній картці та контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання: на пернату дичину – наприкінці дня після проведення полювання.

До початку проведення полювання до контрольної картки обліку добутої дичини мисливець вносить дату, назву користувача мисливських угідь, місце полювання та номер ліцензії або відстрільної картки.

А ще мисливцям треба пам’ятати, що полювання на всіх територіях природно-заповідного фонду, відтворювальних ділянках, усіх інших заборонених територіях, у 200- метровій зоні навколо них та на території угідь, які не закріплені за користувачами, неприпустиме.

Заборонено і будь-яку стрільбу в темний період доби (пізніше години після заходу Сонця і раніше години до його сходу), а також:

полювання з використанням не мисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, напіватоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони;

полювання з мисливською зброєю, яка належить іншій особі без її присутності або без наявності у мисливця та власника зброї відповідних дозволів, виданих органом внутрішніх справ;

полювання з вогнепальною мисливською зброєю на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де може перебувати людина.

Не можна полювати на пернату дичину зі застосуванням нарізної зброї і нарізних вкладишів, із собаками без паспорта тощо.

І ні в якому разі не забувайте про безпеку на полюванні, особливо у день відкриття, коли навколо дуже багато людей. Якщо вип’єте у свято горілки, то за рушницю не беріться! Так буде краще для всіх, а насамперед — для вас.

Ні пуху, ні пера!

Прес-служба Шепетівського лісгоспу

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>