З ТУРБОТОЮ ПРО МАЙБУТНЄ ЛІСУ

Протягом усього періоду росту та формування лісового насадження йому необхідно приділяти велику увагу. Найбільш важливим є період на протязі перших п’яти років від початку створення нового лісового насадження. За цей час необхідно провести безліч доглядів, як ручних так і механізованих, що у свою чергу потребує високого професіоналізму працівників. А обсяги виконання таких робіт у Стярокостянтинівському лісгоспі чималі. Так, за останні п’ять років створено близько п’ятисот гектарів нового лісу. Тільки у поточному році планується створення близько сотні гектарів лісу.
При залісненні зрубів використовується посадковий матеріал вирощений на власному підприємстві, в тому числі із закритою кореневою системою.
Важливим є також дотримання технологічного процесу в лісовідновленні та подальшому догляді за молодими насадженнями. Належна організація праці забезпечує створення біологічно-стійких лісових насаджень. Особливо слід визначити власне підготовку самих площ, на яких був зібраний «врожай» стиглого лісу, а саме: очистка ділянок від порубкових залишків та пониження пнів. Остання технологічна операція є необхідною для подальшого ефективного застосування мульчера типу Kansas – 170. Використання агрегату дозволяє значно полегшити та здешевити процес проведення доглядів за молодим лісом.
Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”

img-f5da913f0977b744d678287c5e93513c-v-7e csm_IMG-7659a27b3f28320871094c07d6f18f89-V_d868c598fb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*