З ЮВІЛЕЄМ, КОЛЕГО!

IMG_9025Лісничому  Михельського лісництва ДП «Ізяславський лісгосп» Мартинову Ігорю Дмитровичу – шістдесят! Все  життя він присвятив   улюбленій справі – вирощуванню та охороні лісу.

Розпочав трудову лісівничу діяльність у 1976 році на посаді техніка- лісовода Рудня – Радовельського лісництва, що на Житомирщині. Потім два роки служив у армії. З  липня 1978 – лісник Жубровицького лісництва Білокоровицького лісгоспзагу. З листопада 1978  по вересень 1981   навчався в Українській сільськогосподарській академії. Після її закінчення в 1981 році  повертається в те ж лісництво на посаду помічника лісничого. З січня 1983 – лісничий Хочинського лісництва Олевського лісгоспзагу, де працює по грудень 1983 року. А з січня 1984 року розпочинає  трудову діяльність у тодішньому Ізяславському лісгоспзазі на посаді в.о. лісничого Михельського лісництва. А з травня 1985 року й до  цього часу – лісничий того ж лісництва.

Ігор Дмитрович – лісівник від Бога.  За період роботи під його керівництвом  створено понад 600 гектарів лісу, вирощено близько 10 мільйонів сіянців основних лісоутворюючих порід.  Мартинов вимогливий як і до себе, так і до підлеглих, приділяє багато уваги зміцненню дисципліни, впровадженню передових методів праці та підвищенню продуктивності нових лісів.

Обидва сини Ігора Дмитровича пішли батьківською стежиною та присвятили своє життя також лісівничій справі.

За 40 років роботи у лісовій галузі Ігор Дмитрович був нагороджений нагрудними знаками «За 10,20 років бездоганної служби в державній лісовій охороні», «Відмінник лісового господарства», Почесною грамотою Державного комітету лісового господарства України.

Шановний Ігоре Дмитровичу! Велике спасибі вам за невтомну працю і відданість  улюбленій справі. Завдяки вашій праці множиться зелене багатство. Бажаємо вам доброго здоров’я, миру та злагоди, благополуччя і добробуту. Щоб гараздилось у справах, щоб супутником щодня був добрий настрій, щоб зігрівали тепло і родинний затишок, любов і взаєморозуміння, злагода та щира повага оточуючих, а Господь дарував своє благословення!

Колектив Ізяславського лісгоспу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*