З ініціативи лісгоспу в Славуті заклали сад за гороскопом друїдів

  У Славуті, що на Хмельниччині,заклали ірландський сад. Ініціаторами створення оригінального насадження стали працівники  державного підприємства “Славутське лісове господарство”. Торік цю ідею вони запропонували, беручи участь у проекті «Громадського бюджету». Славутчани підтримали лісівників.

  – Ідею закладення ірландського саду подав працівник лісгоспу Віктор Гавура. Ми її підтримали та виклали своє бачення у проекті й наразі втілюємо його в життя. Сподіваємося, що цей сад стане чудовим місцем для відпочинку, де поєднуватимуться природа та людина, – каже співавтор проекту депутат міської ради, головний мисливствознавець району Микола Караван.

  Садили дерева громадою. Створено сад згідно з гороскопом друїдів. Це своєрідна колонада дерев у рунічному колі з 22 порід. У цьому гороскопі є певні рослини, які відповідають тій чи іншій даті народження людини, тобто конкретним відрізкам часу. Власне, 18 порід символізують народження, а 4 – є символами весняного й осіннього рівнодення та літнього і зимового сонцестояння. Відтак кожен відвідувач ірландського саду може тут знайти «своє» дерево та зарядитися від нього позитивною енергетикою.

  Ініціатори закладення саду зазначають, що рослини шукали по всій Україні, адже серед них є багато незвичних для нашої місцевості. Наприклад, інжир чи кипарисовик.

  -В подальшому територію облаштуємо, встановимо відповідні таблички з назвами дерев та інформацією про символи, пов’язані з ними. Плануємо зробити освітлення та, можливо, встановимо фігуру друїда. Хочемо, щоб сад став справжньою туристичною візитівкою Славути, адже таких немає в області, а можливо і в усій Україні, – каже Микола Караван.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

_U_Slavuti_posadili_irlandskiy_sad_za_goroskopom_druyidiv_1_2019_05_02_04_23_34

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*