КАМ’ЯНЕЦЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗАПРОШУЮТЬ ВІДПОЧИТИ

Зелені угіддя ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп”, що розташовані на унікальних подільських ландшафтах з мальовничими краєвидами, рідкісною фауною і флорою, приваблюють відпочивальників ітуристів. Тому   лісівники турбуються  не тільки про те,  щоб відпочинок  у лісах був ефективним та раціональним, але й не шкодив природі.  Всім відомо, що нерегульований відпочинок призводить до засмічення лісів, руйнування  історичних, архітектурних, археологічних  та інших пам’яток природи.

Площа  рекреаційно-оздоровчих лісів підприємства становить 4973,5 га. Для безпечного, зручного та затишного відпочинку в місцях інтенсивної рекреації й  масового відвідування  лісгоспом облаштовано зони  та місця відпочинку, еколого-просвітницький маршрут.

Елементи благоустрою  рекреаційних майданчиків лісівники створюють,   продумуючи до  дрібниць.До прикладу, зона відпочинку Маківського лісництва – найбільш відвідувана, бо розташовується вздовж автомагістралі міжнародного значення. Тож  тут зведено кілька зручних альтанок з столами  та  лавками, вимощено дерев’яні доріжки, облаштовано  місце для розпалювання вогнища, встановлено урни для сміття, туалет. Обладнано територію для стоянки автомобілів. Для відпочивальників з малечею є дитячий майданчик з пісочницею та гойдалкою.

Миньковецький дендропарк – візитівка лісгоспу, характеризується значним потоком відпочивальників зазвичай  з першої декади травня. Цього року, в  зв’язку з карантином, відвідувачів  майже немає, але лісівники використали карантин з користю – для наведення естетичного планування. Відремонтували та удосконалили рекреаційну інфраструктуру, сформували живоплоти, покосили газони. Удосконалили та продовжили маршрут екологічної стежки в дендропарку, оновили інформаційне оформлення рекреаційних об’єктів. Для бажаючих проводяться тематичні екскурсії по дендрарію. Є можливість відпочинку в облаштованих садових будиночках, альтанках та на спеціальних майданчиках. 

Цьогоріч до рекреаційних послуг  додасться екомаршрут  до Малієвецького  лісництва і  Малієвецького парку з неповторними  садибою та водоспадом.

Всі роботи з будівництва, благоустрою та обслуговування рекреаційних об’єктів проводяться  за власні кошти підприємства й силами працівників лісової охорони.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

2 3 4 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*