КВАРТАЛ БУВ УСПІШНИМ

Відбулося засідання колегії Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  з наступним порядком денним:

  1. Про   підсумки   господарсько-фінансової діяльності підвідомчих підприємств обласного управління за І квартал 2017року.

Заступник начальника управління Семенець О. П.

  1. Про стан виконання комплексу лісокультурних робіт весни 2017 року.

Перший заступник начальника управління Хоптинець В.М.

  1. Про підбиття підсумків трудового суперництва за І квартал 2017року.

Заступник начальника управління Семенець О.П.

 

4.  Різне

 

Відкриваючи засідання, т.в.о. начальника управління Павло Золотий спершу проінформував  про те, як Держлісагентство в співпраці з робочою групою з реформування лісової галузі та міжнародними експертами працює над виробленням стратегічних підходів з реформування лісової галузі. Про перші результати йшлося на круглому столі в Держлісагентстві, що відбувся наприкінці квітня. Павло Степанович також зупинився на тих завданнях, які поставила перед лісівниками очільник галузі Христина Юшкевич.

Потім заступник начальника управління Олександр Семенець доповів на колегії про підсумки господарсько-фінансової діяльності підвідомчих підприємств  у першому кварталі. Так, успішно працювали всі трудові колективи.  Обсяги реалізації продукції  зросли на 12 відсотків  до відповідного періоду минулого року й   склали 144 мільйони гривень.  Чистий прибуток становить 5522 тисячі гривень.

На внутрішній ринок поставлено продукції на суму 134 мільйони гривень –  163 відсотки в порівнянні з минулорічним першим кварталом. Середньомісячна заробітна плата одного  штатного працівника зросла на 2335  і склала 11784 гривні при середній по Держлісагентству України 7544 гривні.  Хмельницьке облуправління лісового та мисливського господарства з  цього показника на другому місці в галузі.

За звітний період до бюджетів усіх рівнів перераховано  майже 42 мільйони гривень, а до  Єдиного соціального внеску – 13 мільйонів гривень. Це значно більше, ніж минулорічного першого кварталу.

Є чим пишатися й у лісокультурному виробництві. Як доповів на колегії перший заступник начальника управління Володимир Хоптинець, створено 796 гектарів культур при плані кварталу 229 гектарів. Це завдяки своєчасній підготовці ґрунту, достатній кількості власного садивного матеріалу  Доповнено лісові культури в держлісфонді на площі 399 гектарів –  729 відсотків до плану кварталу. А ще доповнено 35 гектарів культур у захисному лісорозведенні. На площі 2346 гектарів здійснено заходи, спрямовані на оздоровлення лісів. Поточне лісопатологічне обстеження проведено на площі 2527 гектарів.

Виступаючий також зупинився на охороні лісів від пожеж і лісопорушників, на стані оформлення правовстановлюючих документів.  Варто зазначити, що після прийняття земель під захисне лісорозведення площа лісів держпідприємств облуправління збільшилася на 202 гектари й зараз становить 192890 гектарів. Правовстановлюючі документи є на 94,2 відсотка площ. Отож ця важлива справа в стадії завершення.

На колегії  підбито підсумки трудового суперництва за перший квартал. Переможцем визнано Хмельницьке лісомисливське господарство ( директор Ігор Бурковський ). Друге й третє призові місця відповідно посіли Кам»янець-Подільський і Ярмолинецький лісгоспи, де керівниками Валерій Пустильний та Іван Кирилюк.

На засіданні також обговорено низку  інших питань діяльності підприємств. Підбиваючи підсумки роботи колегії, т.в.о. начальника управління Павло Золотий подякував за досягнуті результати в першому кварталі й закликав трудитися ще ефективніше.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_1363 IMG_1394 IMG_1353 IMG_1359

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*