Кипить робота на розсаднику і на площах лісових культур

На  полях Новоушицького декоративно-квіткового розсадника провели викопування та вибирання  сіянців дуба звичайного в рамках лісокультурної кампанії 2019 року. Зараз уже вибрано 64,9 тис.  сіянців однорічних та 10 тис. сіянців дворічних.

З цього обсягу посадкового матеріалу 15,9 тис шт. використано на  потреби Новоушицького лісгоспу, а саме – доповнення лісових культур. Станом на 25 березня доповнення здійснено на площі 30 га або 75 % від запланованого на 2019 рік. Створення лісових культур проводиться шляхом посіву жолудів дуба звичайного. Роботи із створення лісових культур виконані в повному обсязі.

Надлишок сіянців дуба реалізовано лісогосподарським підприємствам  державної  і комунальної форм власності. Адже в ДП “Новоушицьке лісове господарство” посів жолудя дуба завжди здійснюється в обсягах, що дещо перевищують власні потреби. Ця продукція стає додатковим джерелом надходження коштів для підприємства.

Також 21 березня в рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” до викопування і вибирання сіянців дуба звичайного в полях Новоушицького ДКР були залучені студенти Новоушицького коледжу ПДАТУ 3 курсу спеціальності “Лісове господарство”. Для них – це чудова можливість  зрозуміти специфіку роботи лісового розсадника.

Прес-служба  ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

image3 image1 image2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*