КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР ЗА 2018 РІК ВИКОНАНО. НАКРЕСЛЕНО ПЛАНИ НА 2019

Збереження лісових ресурсів, створення нових лісових насаджень, їх раціональне використання – пріоритетне завдання ДП «Летичівський лісгосп». З цим завданням постійно  добре справляється колектив із 223 працюючих під багаторічним керівництвом В.М. Сивуна.  Василю Михайловичу й було надано перше слово для доповіді на конференції трудового колективу, що відбулася 25 лютого.

Директор, звітуючи перед делегатами, проінформував про основні досягнення колективу. За 2018 рік в лісгоспі   відтворено ліс на площі 52,6 га. Закладено гектар плантацій новорічної ялинки. Для майбутніх років у посівне відділення розсадника  висіяно насіння на площі 1,1га.

Завдяки злагодженій роботі державної лісової охорони, проведенню роз’яснювальної роботи серед населення і належному висвітленню у ЗМІ по підприємству за минулий рік  не допущено жодного випадку лісової пожежі. З метою запобігання пожежам в найнебезпечніший  період  були проведені завчасні необхідні заходи.

Робота з охорони праці  спрямовувалася на підвищення технологічної та трудової дисципліни, було вжито заходи з профілактики виробничого та побутового травматизму. Проведено щорічне спеціальне навчання з участю страхового експерта з охорони праці та перевірку знань працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки. Всього ж службою охорони праці здійснено 32 цільових та комплексних перевірок.

На заходи з охорони праці витрачено 233690 грн. Це –  на забезпечення спецодягом, засобами індивідуального захисту, технологічного та іншого виробничого обладнання, проходження медоглядів, навчання питань з охорони праці, безпечні роботи на висоті.

Завдяки ритмічній і ефективній праці отримано чистого доходу від реалізації продукції власного виробництва більше попереднього року, а темп росту складає 133,5%. Значно збільшився і обсяг реалізації продукції переробки.

Продуктивність праці на  штатного працівника за 2018 рік становить 424 тис. 393 грн. – на 101 тис. 666 грн. більше минулого року.

По лісовому господарству середня заробітна плата зросла  більш як на 4 тисячі й становить 16 тис. 660 грн. Темп росту – 172%.

До бюджету   внесено платежів  на суму 23 503 тис. грн. Виплачено премії до ювілеїв, в зв’язку з народженням дитини, премії до свят, за трудове суперництво, виділено допомоги на поховання, перераховано на навчання працівників.

Заборгованість із заробітної плати, платежах до бюджету, сплаті Єдиного соціального внеску – відсутня.

Основним видом продукції переробки підприємства є пиломатеріали обрізні соснові, що експортуються в Китай, пиломатеріали необрізні грабові на Єгипет та пиломатеріали необрізні дубові на Польщу. Також лісгосп заготовляє пиломатеріали обрізні та необрізні хвойних і листяних порід для власного споживання та на внутрішній ринок.

У  співдоповіді голова профкому Л.В.Войтина підкреслила, що колектив підприємства зробив усе можливе для виконання технічно-економічних показників і реалізації продукції. Це в свою чергу дало можливість забезпечити всіх працюючих заробітною платою та соціальними пільгами, що передбачені в колективному договорі.

Як позитивне, протягом звітного року адміністрацією, крім премій до ювілеїв, державних свят  виплачено кошти при виході на пенсію, перераховано на путівки, на оздоровлення дітей в оздоровчих закладах.

Згідно з колдоговором, працівникам виділялася паливна норма за 50 відсотків вартості, проводилася відповідна  культурно-масова робота.

Заслухавши та обговоривши доповіді В.М. Сивуна та Л.В. Войтини, конференція трудового колективу постановила: колективний договір між роботодавцем і трудовим колективом за 2018 рік вважати виконаним, колективний договір на 2019 рік із змінами і доповненнями – схвалити.

У роботі конференції взяли участь голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий  і заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства – головний інженер   В.Г. Колесник.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG_20190225_143210 IMG_20190225_125344

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*