Коли усі об’єднують зусилля, ми стаємо ще сильнішими та непереможними

Минулого місяця лісівники Хмельниччини доставили гуманітарний вантаж до Київського обласного психіатрично-наркологічного медичного об’єднання, а днями до нас надійшов лист від генерального директора цього закладу:

«Адміністрація медичного закладу висловлює щиру вдячність за надану благодійну допомогу, а саме: продуктів харчування (крупів, макаронів, цукру, борошна, овочів та фруктів, консервації, молока) і теплого одягу пацієнтам нашого об’єднання. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка в цей нелегкий для нашої країни час».

Також генеральний директор лікувального закладу Г. М. Зільберблат переконує, що добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи допомогу, люди дарують не просто матеріальні цінності, а й дають надію на краще.

Без сумніву приємно, коли твоя робота приносить користь.

Тож хочемо висловити щиру подяку кожному українцю, кожному працівнику лісової галузі, кожній людині, яка приходила до наших волонтерських пунктів. Ви своїми вчинками наближаєте нашу Перемогу, вселяє віру у мирне майбутнє.

Перед нами ще дуже багато викликів і ми робимо усе можливе, аби їх здолати! Пункти гуманітарної допомоги при Хмельницькому ОУЛМГ та підвідомчих підприємствах продовжують працювати. Ми і надалі шукаємо та знаходимо можливості – аби зробити свій цінний вклад у Перемогу!

Давайте творити добро разом! Добро завжди перемагає…

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*