Комплексне навчання із пожежогасіння

   Працівники  ДП “Новоушицьке ЛГ”  підвищують кваліфікацію із ліквідації лісових пожеж. Лісова охорона Новоушицького лісництва та Новоушицького декоративно-квіткового розсадника разом із лісничим В. І Самсонюком провели комплексне навчання  із пожежогасіння спільно із  співробітниками 16 ДПРЧ ГУ ДСНСУ у Хмельницькій області  та працівниками Національної поліції Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу ГУ НП в Хмельницькій області на базі Новоушицького ДКР, у кварталі 2. Також у навчаннях взяли участь інженер лісового господарства І. А. Горпинюк та інженер з охорони і захисту лісу С. В. Кривий.

  У рамках навчань  відпрацьовано наступні елементи боротьби із лісовими пожежами:

  • гасіння лісової пожежі за допомогою причіпних пожежних модулів та локалізації осередків загоряння;
  • гасіння лісової пожежі за допомогою ранцевих лісових вогнегасників;
  • гасіння лісової пожежі співробітниками  16 ДПРЧ ГУ ДСНСУ у Хмельницькій області із використанням пожежного автомобіля;
  • комплексна взаємодія лісової охорони ДП “Новоушицьке ЛГ” та вогнеборців у подоланні лісової пожежі;
  • взаємодія лісової охорони із працівниками Національної поліції Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу ГУ НП в Хмельницькій області при ліквідації лісових пожеж різного ступеня складності.

    Усі поставленні завдання в ході навчань  виконано. Вогнеборці були задоволені рівнем професіоналізму та діями лісової охорони в процесі пожежогасіння.

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

??? dav ??? ??? ??? ??? ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*