Конструктивна співпраця лісівників і поліції сприятиме боротьбі з лісопорушеннями

На базі ДП «Новоушицьке лісове господарство» відбулася спільна нарада працівників державної лісової охорони та правоохоронців – начальника Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу поліції О.А. Краковського та начальника слідчого відділу Д.В. Гріфеля. Мова йшла про співпрацю та проведення спільних заходів із недопущення лісопорушень та незаконних рубок, попередження порушень лісового законодавства.

Також наголошувалося на необхідності забезпечити чітку роботу гарячої телефонної лінії для оперативного інформування з питань охорони лісових насаджень від лісопорушень.

Директор ДП «Новоушицьке лісове господарство» П.А. Стецюк наголосив на безперервному контролі та перевірці легальності заготівлі і реалізації деревини та маркування її бирками. Зауважив, що потрібно активно налагоджувати комунікації з місцевим населенням.

У свою чергу начальник Новоушицького відділу поліції О.А. Краковський зазначив, що правоохоронці готові до співпраці й будуть надавати допомогу в проведенні спільних рейдів з виявлення лісопорушень. Також він звернув увагу на своєчасність подання інформації про лісопорушення та браконьєрство, адже це дозволяє швидко розкрити злочин.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*