КОНТРОЛЬ ЗА СТАНОМ ОХОРОНИ ПРАЦІ – ПОСТІЙНИЙ

  У ДП «Летичівський лісгосп» ведеться постійна робота з попередження виробничого травматизму. З 2012 по 2015 на підприємстві жодного нещасного випадку зафіксовано не було. На превеликий жаль, цього року сталося два нещасних випадки: один з тимчасовою втратою працездатності, другий – з важкою травмою і можливою інвалідністю.

  Випадки, що сталися з працівниками, розслідувано, проаналізовано виробничі ризики,  здійснено відповідні заходи для мінімізації ризиків, унеможливлення аналогічних порушень. Зокрема, проведено комплексні та цільові перевірки стану охорони праці в підрозділах,  опрацьовано з персоналом причини та обставини нещасних випадків.

   А днями відбулося роширене засідання комісії оперативного адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці в ДП «Летичівський лісгосп»   під керівництвом директора лісгоспу В.М.Сивуна  і з участю заступника начальника Хмельницького ОУЛМГ В.Г.Колесника.

  Про стан охорони праці на підприємстві інформував головний інженер О.С.Костюк, а про показники виробничого травматизму – страховий експерт з охорони праці В.В.Малінін. Інженер з охорони праці В.В.Войтина довів до відома присутніх наказ  Держлісагенства України «Про стан виробничого травматизму та роботу з питань охорони праці в 2018 році держпідприємствами лісового та мисливського господарства».

   Після засідання комісії  практична перевірка охорони праці перемістилася безпосередньо в ліс та цех. У Вовковинецькому лісництві проводилася валка лісу лісорубами шостого розряду. Лісоруби із завданням справилися відмінно.

    Відвідини Деражнянського лісокомплексу засвідчили, що стан охорони праці тут на належному рівні. Для навальників-штабелювальників  закуплено страхові пояси, які значно убезпечують  в роботі. Страхові пояси – річ не дешева. Проте на виробництві переконані самі й переконують в цьому всіх причетних – здоров’я  і життя – дорожче!

  Варто зазначити, що на заходи з охорони праці на підприємстві не шкодують коштів. На забезпечення спецодягом, засоби індивідуального захисту, навчання з питань охорони праці цьогоріч витрачено 69 834 гривні. Щоденно проводиться медичний огляд водіїв перед виїздом на лінію. Обов’язковий  і щоденний технічний огляд транспортних засобів через оглядову яму.

 На підприємстві у 2018році не трапилося жодної пожежі ні в будівлях, ні в лісовому фонді.  А виявлені незначні недопрацювання будуть усунуті в найкоротший термін.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

viber image2

IMG-8588ba0133a9392c74ebe8d69563e6a3-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*