Контролюємо епізоотичну ситуацію мисливських угідь

Мисливські угіддя ДП “Кам “янець-Подільське лісове господарство” розташовуються на території Кам”янець-Подільського та Чемеровецького  районів, у межах господарської зони НПП “Подільські Товтри”. Згідно із Законом України “ Про природно-заповідний фонд України” полювання  тут заборонено.

Унаслідок  закриття полювання значно виросла чисельність шкідливих хижаків: лисиці звичайної, здичавілих собак та котів. Інколи з”являються й вовчі зграї. Вони завдають великої шкоди мисливському господарству та значних збитків мешканцям регіону. Тому на  скарги населення  і заяви голів територіальних громад департамент екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА надав дозвіл на регулювання чисельності лисиці звичайної та відстріл шкідливих хижих тварин.

Для цього  в Кам”янець-Подільському районі створено   21  мисливську бригаду, а в Чемеровецькому – десять. На даний час  уже відстріляно 282  лисиці, 77 з них відправлено на дослідження до лабораторії ветеринарної медицини.  Хворих на сказ поки виявлено  10 особин, але дослідження тривають і число інфікованих може збільшитися.

Відстріл хижаків в угіддях підприємства проводиться під наглядом та контролем працівників лісової охорони.

Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

%d0%b2_%d0%b4%d1%81%d1%82%d1%80_%d0%bb-%d1%85%d0%b8%d0%b6%d0%b8%d1%85-%d1%82%d0%b2%d0%b0%d1%80%d0%b8%d0%bd

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>