КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДП «СЛАВУТСЬКИЙ ЛІСГОСП»

IMG-cf142f5d31e65ca735e3e8cf4f4e60c4-VУ  ДП «Славутське лісове господарство» відбулася конференція трудового колективу з обговорення колективного договору  підприємства. Участь у ній взяли начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий, представники всіх підрозділів лісгоспу.

Про підсумки діяльності підприємства за минулий рік доповів директор  В.В. Сапожнік. Із  співдоповіддю  виступив голова профкому М.Н.  Остапчук. Йшлося про досягнення колективу в 2019 році та про плани на поточний рік. Директор  зазначив,  що всі планові завдання підприємство виконало в повному обсязі. Це в свою чергу дало можливість своєчасно виплачувати заробітну плату,  премії, надавати соціальні пільги пенсіонерам та працівникам підприємства, які передбачені в колективному договорі.

На засіданні розглянуто низку актуальних питань, які стосувалися затвердження плану роботи,  організації й проведення культурно-масових заходів, виконання зобов’язань колективного договору та ін.

На зборах наголошувалося, що адміністрація йпрофспілковий комітет  опікуються створенням безпечних умов праці. Дбають у лісгоспі  і про здоров’я своїх працівників та членів їхніх сімей. Керівники переконані, що така робота дозволяє зберегти здоров’я і життя працівників, поліпшити умови праці та суттєво знизити ризики травматизму на виробництві.

Начальник  Хмельницького ОУЛМГ П.С. Пешко подякував колективу за сумлінну працю.  Він також акцентував увагу делегатів профспілкової конференції і на  рішенні Мінфіну №1015 від 04.12.2019 р. про збільшення до 90 відсотків розміру відрахувань до держбюджету частини чистого прибутку лісгоспів. Це може призвести до нестачі коштів на розвиток. Тобто може статися, що ніякого технічного переоснащення та модернізації виробництва не відбуватиметься, знизиться конкурентоспроможність лісгоспів. Також до негативних наслідків можна віднести і те, що з 1 січня 2019 року збільшилася рентна плата за спецвикористання лісових ресурсів.

На завершення виступу начальник управління побажав колективу лісгоспу, який у своєму складі має досвідчених і професійних працівників всіх рівнів, стабільності і впевненості в завтрашньому дні.

Роботу адміністрації та профспілкового комітету визнано задовільною.

 

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

IMG-5435b525034a35a4d6c724c37ef6ae64-V IMG-b1aa3fa5f05dd5de1045d0264de05082-V IMG-774a65cc743d56b40b2c9fee2eb88752-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*