Конференція трудового колективу Ярмолинецького лісгоспу

Відбулася конференція трудового колективу Ярмолинецького лісгоспу, на якій розглянуто  виконання  умов  колективного договору та визначено завдання на 2019 рік. Участь у  роботі  конференції взяли начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко, голова  галузевого обкому профспілки В.М. Лісовий.

        Делегати конференції заслухали звітну доповідь директора лісгоспу І.І.Кирилюка. Виступаючий розповів про досягнення колективу, новації у виробництві. Так, повністю виконано всі виробничі завдання минулого року. Підприємство працює ефективно, догляди за лісом ведуться якісно. Успішно виконується програма стратегічного розвитку, особливо – в побічному користуванні. Взято курс на технічне переоснащення виробництва.

       Голова профкому лісгоспу М.П. Омбиш зазначив у своєму виступі, що працівники підприємства отримали повний соціальний пакет послуг, передбачених у колективному договорі. Торік надано матеріальної допомоги  на суму 1млн. 696тис. 895грн., премій до свят – 500 тис. грн.,  на оздоровлення під час відпустки – 1млн. 431тис. 416 грн., премії з охороні праці та за трудове суперництво – 311тис. 860 грн., премії за вислугу років – 2 млн. 508тис. 380грн. Протягом року було організовано 5 екскурсійних поїздок по території України, 36 людей оздоровлено в закладах санаторно-курортного типу «Рибаківка», «Хмельник», «Черче». Всі заяви, які надійшли в профком на оздоровлення від працівників, були задоволені.

     Від структурних підрозділів участь в обговорення виконання колективного договору взяли: К. Самусєв  – помічник лісничого Вишнівчицького лісництва, М. Яблонський  – помічник лісничого Городоцького лісництва, О. Шатурський  – помічник лісничого Сатанівського лісництва, А. Любінецький – лісничий Віньковецького лісництва.

     Перед делегатами конференції виступили начальник управління Петро Пешко та голова обкому профспілки Віталій Лісовий, які подякували лісівникам Ярмолинеччини за успіхи в праці й побажали нових досягнень.

        У колективний договір вирішено внести низку змін з метою матеріального-побутового забезпечення працівників.

    На конференції прийнято рішення   залишити в музеї Лісівничої слави Ярмолинецького лісгоспу перехідний прапор трудового суперництва лісової галузі області.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_9665 IMG_9623 IMG_9640 IMG_9641 IMG_9660

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*