КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Відбулася  конференція трудового колективу ДП «Ярмолинецьке лісове господарство», на яку прибули 45 делегатів. Участь у її  роботі    взяли  перший заступникт начальника ХОУЛМГ  В.М.Хоптинець, голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства В.М.Лісовий,  директор лісгоспу І.І.Кирилюк,  голова профкому підприємства М.П.Омбиш, голови первинних структурних підрозділів, представники  структурних підрозділів.

Про роботу колективу підприємства за 2016 рік прозвітував директор Іван Кирилюк. Він подякував за  сумлінну працю всім  підрозділам та зазначив, що найбільша цінність колективу – люди. А лісівники справді потрудилися на славу: всі заплановані  показники  як в  лісогосподарському, так і в промисловому виробництві виконані. Площа лісових культур, посаджених в державному лісовому фонді, складає 94 га – 116 % до планового показника. Проведено доповнення лісових культур на землях державного лісового фонду та землях, наданих у постійне користування, на площі 273га. Проведено догляд за лісовими культурами на площі 663 га та підготовлено 54 га грунту під лісові культури 2017 року, заготовлено 4800 кг лісового насіння. Очільник підприємства  детально зупинився на завданнях і пріоритетах  поточного року й запропонував назвати  його роком  належного санітарного стану лісів.

Віталій Лісовий  говорив про єдність трудового колективу задля виконання намічених планів. Необхідно ще більше уваги приділяти оздоровленню працівників та членів їхніх сімей в закладах санаторно – курортного типу; ще більше опікуватися пенсіонерами лісового господарства. Виступаючий відзначив позитивну роботу профкому в підтримці людей під час лікування та в скрутних життєвих ситуаціях.

Володимир  Хоптинець  зупинився на лісогосподарській роботі підприємства,  від імені  керівництва управління подякував колективу за  виконання всіх запланованих показників.

На конференції звітували про роботу та порушували різні питання голови первинних структурних підрозділів.

Роботу профкому підприємства визнано задовільною. Колективний договір за 2016 рік виконано в повному обсязі. Проект  Колективного договору на 2017 рік зі змінами та доповненнями затверджено. Підписати Колективний договір на 2017 рік доручили від роботодавця директору І.І.Кирилюку та від трудового колективу голові профкому М.П.Омбишу.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

04 01 02 03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*