Конференція трудового колективу

Відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Новоушицьке лісове господарство», на якій підбито підсумки роботи за минулий рік і виконання колективного договору між адміністрацією й трудовим колективом.

Участь у роботі конференції взяли 37 делегатів цехових підрозділів та лісництв,  керівники адміністрації й профкому підприємства. А також  – перший заступник начальника ХОУЛМГ В. М. Хоптинець і головний бухгалтер Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства М.С.Лучко.

Директор підприємства П.А. Стецюк П.  у своєму звіті зупинився на показниках роботи підприємства та відзначив його досить успішні показники. В державному лісовому фонді створено нові насадження на площі 17 га, з них посівом – 15 га, посадкою сіянців модрини – 2 га. Створено 1,6 га плантації новорічних ялинок. Проведено доповнення лісових культур на площі 103,5 га, з них у державному лісовому фонді 45,7 га та у захисних насадженнях – 57,8 га. За рік сплачено всього платежів до бюджетів 4273,8 тис. грн., в тому числі до державного бюджету 2604,5 тис. грн., до місцевого бюджету – 1669,3 тис. грн., єдиного соціального внеску – 1379,2 тис. грн.

Підприємство повністю працювало без бюджетного фінансування.

Заступник голови первинної профспілкової організації М.М. Хрустінська  у своєму виступі проінформувала присутніх про виконання  пунктів   колективного договору за 2016 рік, що мали соціальну спрямованість: виплати за вислугу років, до Дня професійного свята працівника лісового господарства, на честь ювілейних дат, одноразова допомога при виході на пенсію, при народженні дитини, забезпечення працівників спецодягом.

Делегати конференції – лісничий Струзького лісництва В.М.Бондар, лісничий Браїлівського лісництва Л.С.Хоптинський, лісничий Новоушицького лісництва В.І.Самсонюк  та лісничий Зеленокуриловецького лісництва А.О. Сухар  відзначили виконання поставлених у трудовому договорі завдань та цілей, ефективну роботу у соціальному забезпеченні працівників підприємства та підтвердили виконання договору за 2016 рік.

В. М. Хоптинець відзначив досягнення колективу в 2016 році  та побажав такої ж  стабільності та нових звершень у поточному році.

Заслухавши та  обговоривши  доповіді виступаючих, конференція трудового колективу затвердила акт виконання колективного договору за 2016 рік та, врахувавши зауваження й пропозиції,  затвердила колективний договір на 2017 рік. 

 Прес-служба ДП «Новоушицьке  лісове господарство».

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*