Конференція трудового колективу

Відбулася конференція трудового колективу ДП «Хмельницьке  лісомисливське господарство», на якій підбито підсумки виконання колективного договору за 2016 рік  та прийнято колективний договір на 2017 рік.

На заході були присутні делегати з усіх підрозділів. У роботі конференції  також  взяли участь  заступник начальника  обласного управління лісового та мисливського господарства О.П. Семенець, голова  обкому  профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий,  директор ДП «Хмельницьке ЛМГ» І.В. Бурковський, голова первинної профспілкової організації  підприємства П.П.Мудрий.

З доповіддю про діяльність підприємства  виступив директор  І.В. Бурковський. Він зазначив, що  торік створено нові лісові культури на зрубах  на площі 100 га(140,8% плану). Проведено догляд за лісовими культурами в держлісфонді на площі 522 га (174% до завдання) та доповнення лісових культур на площі 124 га (310% до плану).Крім того, на землях, непридатних для ведення сільськогосподарського виробництва, та наданих у постійне користування проведено догляди на 67 га та 41 га відповідно на суму 38 тис. грн. за рахунок власних коштів. В лісових розсадниках вирощено майже 319 тисяч штук посадкового матеріалу, що повністю забезпечує потреби підприємства. Заготовлено 5,9 тонни лісового насіння. Значні обсяги робіт виконані з догляду та формуванню лісових насаджень. Рубки догляду за лісом проведені на площі 622 га (125,9% до плану). Здійснено заходи  оздоровлення лісових насаджень на площі 480га.

На площі 2484 га проведено лісопатологічні обстеження на наявність шкідників і хвороб лісу. В лісах підприємства недопущено жодної  пожежі. На ведення лісового і мисливського господарства та створення захисних лісових насаджень, підприємством торік спрямовано 28 млн.938 тис.грн., що на 10 мільйонів більше від  2015 року.

За звітний 2016 рік в бюджети всіх рівнів сплачено 24 млн. 112 тис.грн., що майже вдвоє більше від минулого року.

Про діяльність профспілкової організації  прозвітував голова профкому П.П.Мудрий. Він зазначив, що протягом звітного періоду основна робота профкому була спрямована на зміцнення трудової дисципліни, підвищення продуктивності праці й техніки безпеки, на вирішення соціально-побутових питань. Протягом року працівники забезпечувалися спецодягом та спецвзуттям, вчасно надавалися пільги, передбачені колективним договором та законодавством.

Головний економіст О.О.Омельчишин ознайомив  присутніх з проектом колективного договору на 2017 рік. Він зазначив, що всі пільги, які діяли протягом 2016 року зберігаються, збільшуються виплати  матеріальної допомоги: до Дня працівника лісу, сім′ям загиблих на виробництві, на поховання. З метою стимулювання до кращої  роботи  буде збільшено  розміри грошового забезпечення до відзначення працівників  подяками і грамотами.

В обговоренні звітів взяли участь представники всіх підрозділів. Загалом роботу профкому оцінено задовільно, а колективний договір виконаним.

За підсумками зборів колективний договір на 2017 рік затверджено.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

1 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*