КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Летичівське лісове господарство» з підбиття підсумків виконання колективного договору за 2016 рік. На конференцію  делеговано 63 штатних працівники лісгоспу. Участь у роботі конференції взяли т. в. о. начальника Хмельницького ОУЛМГ Золотий П.С. та голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства Лісовий В.М.

Директор ДП «Летичівський лісгосп»  Сивун В.М. зупинився на показниках роботи підприємства. Зокрема він відзначив, що торік відтворено77,5 га лісу в держлісфонді. Доповнення лісових культур проведено на площі 198 га. Рубки догляду за лісом виконано на 111 % від запланованого обсягу. Охорона праці та здоров’я працівників перебувають на постійному контролі. На охорону праці  використано 212 тис. гривень – значно більше, ніж планувалося.

Голова профкому Войтина Л.В. у  співдоповіді поінформувала присутніх про виконання  пунктів  нині діючого колективного договору, що мали соціальну спрямованість: виплати за вислугу років, до Дня професійного свята працівника лісового господарства, на честь ювілейних дат, одноразова допомога при виході на пенсію, при народженні дитини, забезпечення працівників спецодягом та спецвзуттям.

В.о. головного економіста  лісгоспу Гулько А.М.  повідомила делегатам конференції, що проект нового колективного договору  розроблено на основі попереднього. В ньому збережено всі основні статті.

Перед присутніми виступили т. в. о. начальника Хмельницького ОУЛМГ Золотий П.С. та голова  обкому профспілки працівників лісового господарства Лісовий В.М.

Заслухавши та провівши обговорення  доповідей виступаючих, конференція трудового колективу затвердила акт виконання колективного договору за 2016 рік. А також, з урахуванням зауважень та пропозицій  затвердила колективний договір на 2017 рік.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

P70224-131823

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*