Лісовий відпочинок на Хмельниччині

Як тільки на Хмельниччині людям дозволили відвідувати ліси, у рекреаційних пунктах, що є на території кожного державного лісогосподарського підприємства, одразу стало людно. Відпочинкові зони у лісі – улюблені місця для комфортного та приємного дозвілля краян та подорожуючих.

На фото – Козачанське лісництво Летичівського лісгоспу. Тут справді можна відчути «козацький» дух, адже альтанки зроблені в особливому стилі. До цієї зони рекреації приїжджають не лише для того, аби відпочити, але й щоб зробити чудові світлини. Це – одне з популярних місць весільної фотосесії на Летичівщині.

Розвиток лісового туризму – важливий напрям діяльності лісівників. Зараз в області є 42 рекреаційні об’єкти. Більшість з них розташовується біля доріг, отож до мальовничих куточків лісу легко дістатися. Вони облаштовані альтанками, столами, лавочками, мангалами, спортивними і дитячими майданчиками, аншлагами та панно, туалетами.

Лісівники щороку будують нові рекреаційні пункти для жителів ближніх міст та селищ, подорожуючих. Наразі триває будівництво нової відпочинкової зони на Славутчині.

Виготовляються ще 5 проектів рекреаційних пунктів, але вже виключно за європейськими стандартами, тобто– з усіма зручностями.

Лісівники піклуються про те, аби дозвілля людей було максимально безпечним, корисним та якісним. І в свою чергу просять громадян бережливо ставитися до природи та всього, що їх оточує.

Нагадуємо, заборону на відвідування лісів зняли, але обмеження залишили:
• ходити у ліс можна лише пішки
• заборонено заїжджати на територію лісових масивів транспортом, окрім велотранспорту.
• через високий ризик пожеж заборонено розпалювати вогнища в лісах.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*