Лісовий масив прибрали разом

Зелений патруль, що діє при  учнівському лісництві Шепетівської загальноосвітньої школи №8, приєднався до всеукраїнської толоки, присвяченої Дню довкілля. Учасники патруля та вихованці шкільного лісництва разом з лісівниками під керівництвом директора школи О.О. Курганського та лісничого Шепетівського лісництва С.І. Ситарука вийшли прибирати лісовий масив біля школи в селищі Косецькому.

Насадження Шепетівського лісництва примикають до навчального закладу й межують з населеним мікрорайоном, тому місцеві жителі не лише з задоволення відпочивають тут, а й нерідко виносить сюди і побудові відходи. Для заохочення громадян берегти природу, поруч з якою живемо, лісівники обладнали футбольне поле, влаштували зону відпочинку.

 Хоча поблизу встановлених альтанок є ящики для сміття, відпочивальники не завжди доносять до них пляшки та пластикові   відходи, тому на боротьбу за чистоту свого мікрорайону вийшов зелений патруль. Діти роздали та розклеїли листівки інформаційного змісту й допомогли дорослим позбирати сміття в мішки.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_0215 DSC_0059 DSC_0067 DSC_0077 DSC_0081 DSC_0086 DSC_0118 DSC_0154

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*