ЛІСОПАТОЛОГІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ПРОВЕДЕНО ЯКІСНО

Згідно із  затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року №756  «Санітарними правилами в лісах України» нещодавно в  держлісфонді ДП «Славутське лісове господарство»  проведено поточне лісопатологічне обстеження  чистих та мішаних соснових насаджень. Його здійснило ДСЛП «Вінницялісозахист». Працював  провідний інженер-лісопатолог А.В. Турлай  з участю спеціалістів  відділу лісового господарства підприємства та в присутності працівників державної лісової охорони лісництв.

Після обстеження рекомендовано провести вибіркові санітарні  рубки в соснових насадженнях на площі 747,3 га в максимально стислі терміни -   в зимовий період -  з обов»язковою утилізацією порубкових залишків одночасно із заготівлею деревини,  щоб не допустити розвиток осередків стовбурових шкідників.

Ю.ЧЕРНЯК,

інженер охорони і захисту лісу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>