Лісосертифікація – це важливо

З просуванням на зовнішні ринки українські продавці лісопродукції все частіше стикаються з необхідністю проведення сертифікації відповідності FSC . Країни Європи перейшли до споживання винятково сертифікованої продукції. Це служить могутнім стимулом до сертифікації лісів у країнах, що продають деревину.

. ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство “  нещодавно розпочало роботи з проведення лісової сертифікації (FSC). Аудиторська компанія ТОВ “Легалліс” провела на підприємстві попередній аудит. Її представники ознайомилися з основними проблемами лісоуправління в регіоні. Визначено  коло зацікавлених сторін та проводяться з ними консультації, щоб одержати  об”єктивну інформації про роботу підприємства. Під час аудиту лісгосп отримав перелік передумов сертифікації, які необхідно виконати до початку основної оцінки для отримання сертифіката FSC.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу. .

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>