Лісівники державних підприємств Хмельниччини проаналізували діяльність за перше півріччя

Під головуванням начальника управління Петра Пешка відбулася колегія  Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

На пленарному засіданні підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності підвідомчих підприємств за перше півріччя поточного року. З інформацією виступив заступник начальника управління Олександр Семенець. Зокрема, він зазначив, що реалізовано продукції майже на 374 млн. грн. Усі підприємства спрацювали без збитків. Чистий прибуток склав 9 мільйонів 726 тисяч гривень -102,6 відсотка до відповідного періоду минулого року.

На ведення усього комплексу лісогосподарських робіт підприємствами управління використано майже 140 млн. грн., з них лише 1,6 млн. грн. з держбюджету.

Лісопродукцію відправляли в основному на внутрішній ринок. Вітчизняним споживачам її поставили на суму 353 млн. грн. – 101 відсоток до   відповідного періоду минулого року. На експорт реалізовано продукції майже на 21 млн. грн. Вартість знеособленого кубометра проданої деревини склала 1349 грн. Це четвертий показник серед підприємств галузі.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника становить 16966 грн. і є найбільшою в галузі. Серед двадцяти п’яти підприємств галузі, що мають найбільшу заробітну плату, – п’ять нашого управління: Ярмолинецьке лісове господарство – третє, Славутське – дев’яте, Хмельнице ЛМГ – дванадцяте, а Старокостянтиніське й Шепетівське лісові господарства відповідно чотирнадцяте та двадцять перше.

Реалізація продукції на одного штатного працівника по управлінню склала 229 тис. грн. Хмельницьке ОУЛМГ з цього показника на третьому місці в галузі.

Серед двадцяти п’яти підприємств галузі, що мають найбільшу продуктивність праці штатних працівників, Славутське ЛГ – третє, Ярмолинецьке ЛГ – вісімнадцяте.

За звітний період на капітальні інвестиції використано 10 мільйонів 483 тис. грн. До бюджетів усіх рівнів внесено майже 125 млн. грн., що на 6 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Єдиного соціального внеску сплачено 36 млн. грн.

На колегії також заслухано інформацію заступника начальника управління Юрія Безноска про ефективність використання лісосировинних ресурсів. Виступаючий повідомив, що за шість місяців лісгоспи заготували 255442 кубометри лісоматеріалів. Було детально проаналізовано вихід лісоматеріалів круглих дуба, хвойних порід, залишки лісопродукції в розрізі кожного підприємства. Доповідач акцентував увагу на проведенні аукціонних торгів, роботі деревообробних підрозділів. Зокрема, він зазначив, що випуск продукції переробки зріс на 45 відсотків. А це говорить про те, що програма стратегічного розвитку лісового господарства в частині випуску продукції з деревини починає давати плоди. Але тут ще багато невикористаних резервів, необхідно найближчим часом подвоїти випуск продукції.

Перший заступник начальника управління Павло Золотий закликав керівників підприємств серйозно підготуватися до майбутнього лісовпорядкування, наголосив на необхідності чітко дотримуватися розрахунків із партнерами.

Після пленарного засідання учасники колегії  побували в   Пархомівському та Михайлівському лісництвах Хмельницького лісомисливського господарства..Слід зазначити, що поїздка була здійснена без попередження керівництва підприємства, аби унеможливити спеціальну підготовку до заходу. Таку форму перевірки започатковано на попередній виїзній колегії управління в Славутському лісгоспі. У Хмельницькому ЛМГ гості оглянули лісові культури різних років створення, ознайомилися з проведенням санітарних рубок та  з процесом розробки лісосік головного користування. Відбувся жвавий обмін думками щодо робіт, які проводилися в лісовому господарстві.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0003 IMG_0002 IMG_0011 IMG_3296IMG_3297IMG_3299IMG_3305IMG_3309IMG_3312IMG_3240IMG_3242IMG_3261IMG_3279IMG_3284IMG_3287

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*