ЛІСІВНИКИ ЗАЛУЧАЮТЬ УЧНІВ ДО КОРИСНИХ СПРАВ

У Полонському районі функціонує  єдине учнівське лісництво –  в Буртинській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Співпраця учнів з лісівниками має давню історію, розпочалася вона сорок вісім років тому. За такий довгий період існування були злети і падіння, занепад і активне відновлення роботи.

Сьогодні Буртинське учнівське лісництво займає активну позицію в залученні учнів до пропаганди екологічного виховання молоді в регіоні. Напередодні всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» учнівська рада спільно з лісничим Полонського лісництва О.В.Будником   розробили план заходів з проведення весняної кампанії. В його основу лягли всі роботи, які здійснються весною в лісництві:  виготовлення й розвішування шпаківень,  акції «Первоцвіт» і «Мурашка», створення лісових культур і доповнення вже існуючих та інше.

Участь в акції юних лісівників розпочалася з засідання учнівського лісництва, участь в якому взяли лісничий  О.В.Будник, інженер лісових культур лісгоспу А.О.Кирильчук. Під час зустрічі  обговорили важливість залучення учнівського лісництва до просвітницької діяльності серед інших  школярів, односельчан. Потім учні відвідали лісовий розсадник, взяли участь у доповнені плантації новорічних ялин, а також до Міжнародного дня птахів розвісили шпаківні в кв. 34.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*