ЛІСІВНИКИ ПРОВЕЛИ УЧНЯМ ПРАКТИЧНИЙ УРОК

На базі декоративного розсадника ДП «Ізяславський лісгосп» відбувся практичний урок з учнями Михельського шкільного лісництва «Паросток». Провів його інженер лісових культур І.І. Мартинов.  Основна його мета  –  на практиці показати майбутнім лісівникам основи вирощування декоративного посадкового матеріалу. Насамперед було проведено екскурсію по розсаднику, під час якої було ознайомлено школярів з асортиментом декоративних рослин, специфікою їх розмноження. Інженер лісових культур детально розповів про  процес розмноження хвойних рослин насіннєвим способом – від отримання насіння з шишки до  його проростання. Школярі з зацікавленням слухали лекцію та допомогли лісівникам зібрати шишки  - майбутній матеріал для створення хвойних насаджень та озеленення міст і сіл.

Крім того, в рамках акцій «Майбутнє лісу в твоїх руках» та «За чисте довкілля»  школярі разом з лісівниками зробили свій внесок в благоустрій міста – висадили декоративні рослини на клумбах площі Героїв Майдану в  центрі  Ізяслава. Крім вагомого внеску в покращення санітарного стану міста, майбутні лісівники отримали практичний досвід  з основ озеленення.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>