Лісівники Славутчини долучилися до акції «Посади дерево миру»

Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології за підтримки Мінприроди ініціює чергову хвилю безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру», метою якої є привернення уваги до соціально-екологічних наслідків війни, єднання в молитві для відновлення миру.

     Підтримали ініціативу і в ДП «Славутський лісгосп» та посприяли в озелененні церкви святого Івана Богослова в місті Нетішині й входу до храму Святих Апостолів Петра і Павла в міському парку культури та відпочину.

     «Уся наша Християнська Спільнота щиро дякує парафіянам за здійснення акції «Посади дерево миру», а також висловлюємо слова вдячності Славутському лісгоспу за виділені нам самшит та ялівець.  Хай Господь Бог благословить Вас і Ваші родини»,  – подякував настоятель храму о. Назар.

     Довідка: Всеукраїнська акція «Посади дерево миру»  започаткована Бюро УГКЦ з питань екології  6 листопада 2016 року, аби привернути увагу до катастрофічних соціально-економічних наслідків війни на Сході України і, об’єднаючись у молитві та ділах милосердя стосовно Божого створіння, внести посильну лепту для їх подолання.

     Щорічно відбувається дві хвилі акції (весна-осінь), в рамках яких  було висаджено десятки тисяч дерев миру по всій Україні й зокрема в прифронтовій зоні. Численні алеї, сади та сквери миру символізують спільне прагнення всіх людей доброї волі до  відновлення миру в країні, миру з Богом та миру зі всім створінням.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

Храм 2 храм у Нетішині Нетішинській храм УГКЦ Храм 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*