Лісівники Хмельниччини відзначили своє професійне свято гідно

День працівника лісу традиційно відзначається в третю неділю вересня. Цьогорічне святкування вартові зелених шат краю проводили в Хмельницькому районному будинку культури. Сюди з’їхалися передовики виробництва, керівники лісогосподарських підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

З привітаннями із врученням нагород кращим працівникам виступили перший заступник голови  облдержадміністрації Володимир Кальніченко та заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

Привітавши лісівників з професійним святом, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко вручив низці працівників підвідомчих підприємств нагрудні знаки, грамоти, подяки Держлісагентства.

Голова галузевого обкому профспілки Віталій Лісовий і голова обласної організації Товариства лісівників України Володимир Хоптинець теж відзначили передовиків.

Було вручено нагороди лісівникам і від народних депутатів, які представляють наш край у парламенті, від Хмельницького міського голови.

На честь лісівників професійні та самодіяльні артисти дали концерт.

Згодом  торжества перемістилися  в Ярмолинці, де відбулося вшанування лісівників з нагоди професійного свята та 80-річчя Ярмолинецького лісового господарства.

Детальний звіт  зі святкування буде опубліковано пізніше.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0058 IMG_0062 IMG_0101 IMG_0150 IMG_0181 IMG_0183 IMG_0309 IMG_0399

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*