Лісівники Хмельниччини готові до пожежонебезпечного періоду

Відбулося засідання  обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника Хмельницької ОДА В.І Кальніченка  з питання запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах та забезпечення пожежної безпеки об’єктів з масовим перебування людей.

 Доповідав заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Колесник. Він, зокрема зазначив, що Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства в рамках підготовки до пожежонебезпечного періоду 2019 року, здійснило комплекс першочергових профілактичних та попереджувальних заходів в лісах.

  •  Завершено в лісогосподарських підприємствах ремонт техніки лісових пожежних станцій та автотранспортної техніки лісництв, створено та підтримується резерв пально-мастильних матеріалів в кількості 200 л.
  • Заплановано провести навчання особового складу лісових пожежних станцій та практичні заняття з ліквідації умовних пожеж.
  • Укомплектовані лісові пожежні станції та структурні підрозділи лісогосподарських підприємств засобами пожежогасіння, пожежним інвентарем.
  • Проведено комісійний технічних огляд на предмет придатності до експлуатації  протипожежної інфраструктури: ЛПС, пожежно-спостережних веж, пожежних водойм та пунктів накопичення пожежного інвентаря.
  • Погоджено мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2019 року.
  • Оновлюються засоби наочної агітації на протипожежну тематику.
  • Ведеться роз’яснювальна робота через засоби масової інформації шодо недопущення лісових пожеж.

Станом  на  25 березня 2019 року в держлісфонді  Хмельницького ОУЛМГ пожеж не було. Профілактичні  та  попереджувальні заходи виконано  в  наступних  обсягах :

         –  влаштовано  мінералізованих смуг – 113 км, проведено  догляд  за  мінералізованими  смугами  – 109 км.

          –   опубліковано 9 виступів  у ЗМІ, проведено 92 лекцій та  бесід;

          –  встановлено 152 аншлаги,  панно на  протипожежну  тематику;

          –   перекрито  позапланово  240   лісових  доріг.

            –  проведено 126 рейдів з   виявлення порушників  вимог пожежної безпеки  в лісах, проводиться  роз’яснювальна  робота  з населенням.

Євген КЛОК,

головний спеціаліст ХОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*