ЛІСІВНИКИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ГІДНО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Хвилюючим патріотичним дійством стало урочисте зібрання лісівників Хмельниччини з нагоди Дня Незалежності України та вшанування учасників антитерористичної операції – працівників підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства.

Зал Хмельницької дитячої школи мистецтв переповнений.  Звучить Гімн України. Присутні хвилиною мовчання вшановують пам’ять полеглих Героїв, тих, хто став обличчям нової  України.  Представники духовенства різних конфесій разом з учасниками урочистого зібрання помолилися  за всіх Героїв, за Україну.

Начальник обласного упраління лісового та мисливського господарства Петро Пешко привітав усіх присутніх з найвеличнішим святом українців – Днем Незалежності, подякував  лісівникам  – учасникам АТО, яких є понад сорок, за виявлену мужність при захисті держави.

Заступник начальника управління Володимир Колесник зачитує наказ про відзначення грамотами, подяками і матеріальною допомогою учасників АТО. Нагородження проводять Петро Пешко й директори лісогосподарських підприємств, де працюють вчорашні воїни.

Від імені депутатського корпусу Хмельниччини зі святом усіх привітала керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Валентина Поліщук, від хмельничан та влади міста – заступник  міського голови Андрій Бондаренко. Голова обкому профспілки працівників лісового господарства Віталій Лісовий відзначив значний внесок подільських лісівників у зведенні фортифікаційних споруд у зоні АТО, вручив матеріальну допомогу трьом учасникам бойових дій.

Представники громадської організації «Тепло рідних сердець», відзначивши велкий внесок волонтерів у зміцненні армії, подякували колективу Хмельницького лісомисливського господарства за велику допомогу нашим військовим на Донбасі й вручили директору Ігорю Бурковському грамоту.

Виступаючи на зібранні, учасник АТО, директор Ярмолинецького лісгоспу Іван Кирилюк  говорив про мужність і самопожертву наших воїнів у боротьбі з ворогом. В унісон йому був і виступ офіцера-спецпризначинця за позивним «Мажор».

Потім на сцену запросили воїнів, які відправляються в АТО по ротації. Лісівники вручили їм потрібні на службі речі й побажали бути гідними захисниками Вітчизни.

Учасники урочистого зібрання поклали  живі квіти біля стели Героїв Небесної сотні, що на Майдані Незалежності.

Насамкінець варто додати, в тому, що урочисте зібрання пройшло у високому патріотичному дусі, емоційно, велика заслуга й хмельницьких самодіяльних артистів, а також співаків і композиторів братів Гжегожевських, які виступили з цікавою програмою.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_6415 IMG_6382 IMG_6542 IMG_6557 IMG_6432 IMG_6561 IMG_6606 IMG_6661 IMG_6620 IMG_6612

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*