Лісівники Хмельниччини постійно шукають шляхи удосконалення роботи

   У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Петра Пешка відбулася виробнича нарада. Відкриваючи її, Петро Степанович під відеосупровід детально розповів про виїзну виробничу нараду Держлісагентства, яка відбулася на базі підприємств Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

   Учасники відвідали багато лісгоспів, де  побачили, як організовано рекреаційну діяльність. Вони також оглянули лісові культури різних років створення, лісові розсадники з крапельним зрошенням, теплиці, ознайомилися з роботою цехів переробки деревини та нижніх складів. Гостей також цікавили побутові умови працюючих.

   – Нам є чого повчитись у колег, – зазначив П.С. Пешко. – Особливо в створенні лісових зон відпочинку.Все краще треба перейняти й запровадити в себе, щоб такі рекреаційні пункти добре слугували краянам, подорожуючим, туристам.

   Відбувся жвавий обмін думками. Слушні пропозиції вирішено  систематизувати найближчим часом і виробити стратегію реалізації.

   Потім на нараді в Хмельницькому ОУЛМГ розглянули перспективи виконання основних виробничо-фінансових показників у першому півріччі поточного року підвідомчими підприємствами. Тон конструктивній розмові задало керівництво управління, яке акцентувало увагу на оптимізації витрат, ефективнішому використанні лісових ресурсів і на статистичному завантаженні вагонів при відвантаженні продукції споживачам, на необхідності своєчасних розрахунків з партнерами.

  Всі  директори підприємств доповіли про стан справ у очолюваних ними колективах, загостривши увагу на проблемах. Кожну з них детально розглянули і було запропоновано  шляхи вирішення. Звіти керівників лісгоспів вселяють надію, що всі підприємства успішно справляться з планами півріччя.

   На нараді проаналізовано роботу з громадськістю та засобами масової інформації краю. Доповідав прес-секретар управління Віктор Самсонов, який зокрема зазначив, що після розгляду питання роботи з громадськістю  на колегії облуправління 4 грудня   минулого року справи поліпшилися. При обласному управлінні в березні поточного року створено громадську раду, яка успішно діє і вже розглянула важливі питання лісокультурного виробництва, охорони та захисту лісів. Проводиться моніторинг преси, телевізійних та радіопередач. Матеріали про життя лісівників Хмельниччини постійно публікуються в обласній газеті «Подільські вісті», на відомчих сайтах та сайтах області, виходять на телебаченні.

   Однак ще є багато резервів в налагодженні тісніших зв’язків з громадськістю і ЗМІ. Керівники й спеціалісти підприємств, управління повинні бути першими провідниками усіх лісогосподарських справ і займати активну позицію по формуванню в людей позитивного іміджу лісівників.

   На нараді розглянуто низку інших питань діяльності  лісогосподарських підприємств.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0003 IMG_0012 IMG_0008 IMG_0008 IMG_0010

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*