ЛІСІВНИКИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ РЕМОНТУЮТЬ ТЕХНІКУ ДЛЯ АТО

Спеціалісти автогаража Ізяславського лісгоспу Хмельницького ОУЛМГ  відновили автомобіль  УАЗ-469, що працюватими в зоні АТО як санітарна машина.

Його зібрали з двох списаних автомобілів: лісгоспівського та  доставленого волонтерами. Фахівці капітально відремонтували двигун, ходову частину, коробку передач, заварили кузов, пошпатлювали салон. Ремонтні роботи виконували спеціалісти ремонтно-технічної майстерні під керівництвом начальника автогаража В.Дмитрука. Найбільше потрудилися керівник пожежної служби лісгоспу С.Хом’як, зварювальник В.Мордвінчук, токар М.Степанюк, коваль В.Коротенко, волонтери  Ю.Мосійчук, С.Хмиз, М.Березний, представники спілки  ветеранів Афганістану, благодійного фонду «Заславщина» та інших організацій. Всі комплектуючі та запчастини для ремонту автомобіля  придбані за рахунок лісгоспу та волонтерів Ізяслава.

Автомобіль  урочисто передали волонтерам. Уже розпочато ремонт  ще одного автомобіля. До речі, на базі автогаража лісгоспу постійно ремонтують техніку, що  повертається із зони АТО. Так, восени минулого року  проведено капітальний ремонт автомобіля ГАЗ-66, що згодом   продовжив виконання завдань на Донбасі.

Ізяславські лісівники також надають матеріальну допомогу військовим формуванням.

Адміністрація ДП «Ізяславський лісгосп»

1a 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*