Лісівники Шепетівщини використовують кожну погожу днину

Незважаючи на важкий час у нашій країні, лісівники залишаються на своїх робочих місцях і наполегливо виконують функції, покладені на них державою. Головне завдання на сьогодні – вчасно та якісно провести відновлення лісових насаджень, адже весна не чекає. Потрібно не пропустити момент, коли природні умови є оптимальними для приживлення щойно висаджених маленьких сіянців.

У лісах Шепетівщини в розпалі весняна лісокультурна кампанія. Цьогоріч лісівники планують відновити 145 га зрубів, із них 80 га шляхом створення лісових культур цінних порід. У всіх лісництвах підприємства вже висаджено майже 100 тисяч сіянців сосни, дуба, ялини на площі 20 га.

Крім основних лісотвірних порід планується ще висадити платан, горіх чорний та грецький, береку. Також практикуємо створення насаджень з сіянців із закритою кореневою системою. Це дасть змогу краще адаптуватися молодим сіянцям в умовах лісу.

Ведеться доповнення лісових культур, створених у попередні роки.

Лісівники планують створити майже 3 га плантацій новорічних ялин. У майбутньому передбачають виростити понад 7 тисяч новорічних красунь, які будуть тішити в період новорічних свят.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

зображення_viber_2020-03-20_12-39-12 зображення_viber_2020-03-20_12-38-57

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*