Лісівники Шепетівщини запрошують на екскурсію до Мальованського лісництва

Лісівники Шепетівщини реконструювали зону відпочинку на території центральної садиби Мальованського лісництва і усіх запрошують на прогулянку! ?‍♀️

Це місце передусім унікальне тим, що входить до регіонального ландшафтного парку «Мальованка». А ще там можна відпочити не лише тілом і душею, а й побувати на екскурсії й почути різні цікавинки про природу краю.

Лісівники біля альтанок встановили мангали та облаштували дитячий майданчик. Збудували біотехнічний куточок, де демонструють процес підгодівлі диких тварин взимку. А також створили оглядовий майданчик біля вольєра з оленями, де можна зблизька розгледіти цих благородних тварин, а також помилуватися дикими качками.

Для усіх бажаючих працівники проводять екскурсії зоною відпочинку та територією садиби лісництва. А згодом лісівники Шепетівщини планують розробити спеціальний маршрут, так звану екологічну стежину, якою проводитимуть туристичні походи, демонструватимуть мандрівникам унікальні місцини та розповідатимуть про особливості регіону, лісів та природи.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*