Лісівничий тиждень тривав на об’єктах

Лісівничий тиждень у ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” продовжився виїзними зустрічами школярів, ветеранів лісового господарства на лісових об’єктах.

У Дунаєвецькому лісництві лісничий Богдан Проданчук, а також ветеран лісового господарства Любов Войнаровська, лісник Сергій Шундяк зустрілися з членами шкільного лісництва Миньковецької загальноосвітньої школи. Гурток “Ми- лісівники”, яким керує вчитель біології Володимир Чумак, є одним із кращих не тільки в Дунаєвецькому районі, а й у межах області. За бажанням учнів сьогодні їх ознайомили з методами вирощування високостобурного дуба. В кварталі 9 у віці 12 років на лісових культурах проводили експерементальні заходи з формуванню дерев дуба звичайного шляхом обрізування гілок.

А ще приємно зазначити, що в Маківському лісництві учні Циківської ЗОШ Чемеровецького району – давні друзі працівників лісу. У. упереддень Дня працівника лісу вони завітали з поздоровленнями до ветерана праці. – колишнього начальника лісорозсадника Олександра Миколаєвича Сідорського, який із задоволенням розповів дітям про ліс та відповів на численні запитання . Помічник лісничого Сергій Лишень, майстер лісу Олександр Фурманчук провели ексурсію розсадником та дендрарієм , ознайомили з вирощуванням садивного матеріалу.

Прес-служба Кам”янець-Подільського лісгоспу.розl дун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*